Autoři

Heike Roland

Heike Roland se svou kamarádkou, Stefanií Thomas, jezdila mnoho let jako výrobce plyšových medvídků po různých výstavách a veletrzích. Před pár lety si společně založily svou společnost "Black Sheep Company" a věnují se kreativní a designové činnosti, od výroby plyšových medvídků, omalovánek pro děti, návrhu koberců a tapet, až po různé módní doplňky. Ve svém vtipném stylu vydaly své knihy například na téma plstění, dřevo a vyrábění z gumiček. Fotografie zdroj: frechverlag GmbH

Knihy autora

TOPP Gumičkománie!

Z Ameriky k nám dorazil nový trend. Z malých barevných gumiček můžete vyrobit geniální ozdoby? Chcete si to také vyzkoušet a nevíte, jak na to? Začněte rovnou podle naší knihy. Najdete v ní na 60 zajímavých modelů vytvořených různými technikami vysvětlenými krok za krokem, s detailními popisy a názornými fotografiemi. Na stavu, háčkem nebo jen na dvou propiskách si z gumiček vytvoříte pestrobarevné náramky, originální přívěsky, čelenky i náušnice a spoustu dalších ozdob, stačí jen popustit uzdu své fantazii. Gumičkovat můžete téměř pořád a všude! Nelze to zastavit a gumičkování nebudete mít vůbec dost!

TOPP Gumičkománie! Doplňky

Vyrobte si z gumiček skvělé módní doplňky a ohromte své přátele novými náramky, opasky či opletenými sluchátky v oblíbených barvách. Se stavem nebo na háčku to jde skutečně snadno. Vytvořte si svůj vlastní design, použijte své oblíbené barvy a objevte varianty, které se kv vám hodí. Všechny modely v knize jsou vysvětlené krok za krokem a jsou doprovázené detailními fotografiemi tak, abyste se bezchybně dostali až do cíle.

TOPP Gumičkománie! Ozdoby

Potřebujete rychlý dárek? Chtěli byste módní doplněk, jaký nemá nikdo jiný? Tak vzhůru ke stavu nebo háčku a vyrobte si bláznivé ozdoby, šperky a figurky z barevných gumiček. Jejich zhotovení zvládne určitě každý kluk i holka. Krok za krokem vám ukážeme, jak si vytvořit báječné ozdoby a figurky. V knize najdete 12 originálních nápadů z gumiček - banány jako náušnice, pandu jako přívěsek na klíče, srdíčko jako ozdobu na tašku, bláznivé kníry na oslavu narozenin...

TOPP Gumičkománie! Snadno a bez stavu

Náramky z gumiček jsou prostě in a patří na každou ruku. Vyrobte si svůj vlastní trendový náramek! Vyrobíte si je snadno a všude a dokonce na ně nepotřebujete ani stav. Háček, vidličky nebo tužky postačí. V této knize najdete 12 originálních popisů výroby těchto originálních náramků, které můžete klidně plést i cestou do školy. Všechny návody jsou vysvětlené podrobně krok za krokem a jsou doprovázené detailními fotografiemi. Pak už je stačí jen nosit nebo darovat: nejlepší přítelkyni, kamarádovi před fotbalovým zápasem nebo jen jako talisman na cestu.