Autoři

Jane Heyes

Jane Heyes - britská výtvarnice se sídlem ve Francii je známá především svými ilustracemi pro děti. Vystudovala textilní design. Její ilustrace jsou směsí vzorů, tvarů a jasných barev. Používá tužku a kvaš. Malování milovala od malička, nejraději maluje zvířata a různé vzory. Inspirací jí jsou díla Klimta, Henriho Rousseaua, Williama Scotta a Matisse.

Knihy autora

Rozviňte svou kreativitu s touto knihou úžasných antistresových omalovánek. Přidáte-li ke kresbám křídel motýlů, květinových vzorů a dalších zahradních potěšení vlastní detaily, vytvoříte si tak originální obrazy, které potěší nejen vás, ale i vaše blízké. Vybarvování relaxačních obrazů z přírody se tak stane příjemnou odpočinkovou aktivitou, u níž zklidníte mysl, načerpáte dostatek nové energie k překonání každodenních starostí a získáte nadhled nad rádoby neřešitelnými situacemi.
Inspirujte se exotickými vzory a motivy z dalekých zemí, přidejte ke kresbám pavích per, křídel tropických motýlů a cizokrajných ptáků své vlastní detaily a vytvořte si tak své vlastní a originální antistresové obrazy. Při vybarvování neplatí žádná pravidla, důležité je si vybarvování pořádně užít, zapomenout na všední starosti a hektický svět, v němž žijeme.