O nás

"Vydáváme jen takové knihy, kterým sami věříme."

Nakladatelství BOOKMEDIA vzniklo na podzim roku 2014. Tehdy jsme byli tým jen o dvou lidech a vydávali hlavně kreativní knížky značky TOPP (které vydáváme dodnes, protože máme rádi DIY). Pokračovali jsme knížkami pro děti, originálními říkankami a pohádkami.

Dost se v naší redakci bavíme i křížovkami. Křížovky, osmisměrky a sudoku tvoříme hlavně pro naše nejstarší čtenáře. A podle ohlasů námto jde dobře! Děkujeme tímto všem našim křížovkovým fanouškům!

Na platformě audioteka.cz si některé naše knihy můžete dokonce poslechnout. Spolupracujeme se známými českými herci a dabéry,protože víme, že je to u audioknihy hned druhá nejdůležitější věc (hned po obsahu).

Nakonec jsme se začali vydávat i knihy pro young adult a beletrii pro dospělé a náš tým se rozrostl na čtyři redaktorky. Všechny milujeme knížky a čtení, proto se při posuzování rozhodujeme hlavně podle toho, jestli bychom si tu knihu chtěly nejprve číst samy. Proto si jsme jisté, že jsou naše příběhy kvalitní, čtivé a doufáme, že budou naše čtenáře bavit alespoň stejně jako nás.

Budeme rádi, když se přidáte k našim čtenářům.

Vaše nakladatelství Bookmedia