připravujeme

Voňavá lékárna Falešná hra zrádné parfumérky

Lucie se kromě starosti o voňavou lékárnu stále snaží dopracovat recept na Vůni konečnosti. Když ale začne všude po městě vídat velice podezřelé osvěžovače vzduchu, které navíc vyrábí parfémový koncern patřící Syrellovi de Richemont, vůdci věčných, začne si dělat opravdové starosti. Spolu s Matsem se rozhodnou jednat, a tak se vydají přímo do Paříže, aby Syrella a věčné zastavili jednou provždy. Tato cesta je ale možná nadobro rozdělí. Lucie totiž dostane neodolatelnou nabídku. Již třetí díl úspěšné série pro děti od 10 let německé autorky Anny Ruheové a ilustrátorky, jejíž tvorbu můžete znát například ze série Woodwalker.

Makramé pro děti

Knížka plná malých makramé projektů, které zvládnou i děti od 7 let. Vyrobte si stylovou čelenku nebo obdarujte své kamarády barevnými klíčenkami, je to jen na vás. Přehledné návody jsou doplněny názornými fotkami a obrázky, aby bylo tvoření ještě jednodušší.

Podzimní tvoření pro děti

Vytvořte si s dětmi všemožné panáčky, zvířátka a obrázky z přírodních materiálů, které snadno najdete přímo před svým domem nebo v parku na procházce. Nechte se inspirovat touto knížkou plnou nápadů a začněte vyrábět ze šišek, kaštanů nebo různých listů ty nejbarevnější dekorace a dárečky, které budou vaše děti bavit. Vyrábějte spolu s dětmi od 5 let.

Makramé pre deti

Knižka plná malých makramé projektov, ktoré zvládnu aj deti od 7 rokov. Vyrobte si štýlovú čelenku alebo obdarujte svojich kamarátov farebnými kľúčenkami, je to len na vás. Prehľadné návody sú doplnené názornými fotkami a obrázkami, aby bolo tvorenie ešte jednoduchšie.

Jesenné tvorenie pre deti

Vytvorte si s deťmi rôzne panáčiky, zvieratká a obrázky z prírodných materiálov, ktoré jednoducho nájdete priamo pred svojím domom alebo v parku na prechádzke. Nechajte sa inspirovať touto knižkou plnou nápadov a začnite vyrábať zo šišiek, gaštanov alebo rôznych listov tie najfarebnejšie dekorácie a darčeky, ktoré budú vaše deti baviť. Vyrábajte spolu s deťmi od 5 rokov.