Autoři

Filip Jančík

Filip Jančík začínal podobně jako mnoho dabérů herectvím. Jako mladý si zahrál například ve filmu Záhada hlavolamu a Vekslák aneb staré zlaté časy. Poté se ale rozhodl naplno věnovat kariéře dabéra, a tak ho v mnoha filmech nebo seriálech neuvidíme. Naopak jeho hlas můžete slyšet často na TV stanici Prima Cool nebo v působivém počtu hollywoodských filmů a seriálů.
 
Úspěšný obchodník, manžel a otec - to všechno, a ještě víc, je Jason Cooper. Sám by o sobě možná také tvrdil, že je šťastný. Oslepený svou kariérou však nevidí, že velmi brzy může ztratit svou rodinu a také i sebe. Když má jeho letadlo cestou na důležitou schůzku sedm hodin zpoždění, je zoufalý. Nezbývá mu než na Gatu C30 počkat, a tak začne také jeho cesta za sebepoznáním - vše, čemu doposud věřil, může být nakonec naprosto jinak. Na letišti potká celkem sedm cizích lidí, se kterými se dá do řeči a kteří mu pomohou k?znovunalezení sebe sama.

Z německého originálu Gate C30 vydaného nakladatelstvím © GABAL Verlag GmbH, Offenbach v roce 2017 Překlad © Miloslava Hnízdilová, 2019