Autoři

Heike Roland

Heike Roland se svou kamarádkou, Stefanií Thomas, jezdila mnoho let jako výrobce plyšových medvídků po různých výstavách a veletrzích. Před pár lety si společně založily svou společnost "Black Sheep Company" a věnují se kreativní a designové činnosti, od výroby plyšových medvídků, omalovánek pro děti, návrhu koberců a tapet, až po různé módní doplňky. Ve svém vtipném stylu vydaly své knihy například na téma plstění, dřevo a vyrábění z gumiček. Fotografie zdroj: frechverlag GmbH

Knihy autora

Z Ameriky k nám dorazil nový trend. Z malých barevných gumiček můžete vyrobit geniální ozdoby? Chcete si to také vyzkoušet a nevíte, jak na to? Začněte rovnou podle naší knihy. Najdete v ní na 60 zajímavých modelů vytvořených různými technikami vysvětlenými krok za krokem, s detailními popisy a názornými fotografiemi. Na stavu, háčkem nebo jen na dvou propiskách si z gumiček vytvoříte pestrobarevné náramky, originální přívěsky, čelenky i náušnice a spoustu dalších ozdob, stačí jen popustit uzdu své fantazii. Gumičkovat můžete téměř pořád a všude! Nelze to zastavit a gumičkování nebudete mít vůbec dost!
Vyrobte si z gumiček skvělé módní doplňky a ohromte své přátele novými náramky, opasky či opletenými sluchátky v oblíbených barvách. Se stavem nebo na háčku to jde skutečně snadno. Vytvořte si svůj vlastní design, použijte své oblíbené barvy a objevte varianty, které se kv vám hodí. Všechny modely v knize jsou vysvětlené krok za krokem a jsou doprovázené detailními fotografiemi tak, abyste se bezchybně dostali až do cíle.
Potřebujete rychlý dárek? Chtěli byste módní doplněk, jaký nemá nikdo jiný? Tak vzhůru ke stavu nebo háčku a vyrobte si bláznivé ozdoby, šperky a figurky z barevných gumiček. Jejich zhotovení zvládne určitě každý kluk i holka. Krok za krokem vám ukážeme, jak si vytvořit báječné ozdoby a figurky. V knize najdete 12 originálních nápadů z gumiček - banány jako náušnice, pandu jako přívěsek na klíče, srdíčko jako ozdobu na tašku, bláznivé kníry na oslavu narozenin...
Náramky z gumiček jsou prostě in a patří na každou ruku. Vyrobte si svůj vlastní trendový náramek! Vyrobíte si je snadno a všude a dokonce na ně nepotřebujete ani stav. Háček, vidličky nebo tužky postačí. V této knize najdete 12 originálních popisů výroby těchto originálních náramků, které můžete klidně plést i cestou do školy. Všechny návody jsou vysvětlené podrobně krok za krokem a jsou doprovázené detailními fotografiemi. Pak už je stačí jen nosit nebo darovat: nejlepší přítelkyni, kamarádovi před fotbalovým zápasem nebo jen jako talisman na cestu.