Autoři

Simon Zimpfer

Simon Zimpfer studoval německo-čínské obalové techniky a design obalů. Po ukončení svého studia se však rozhodl věnovat své největší vášni - rozvojii her. Od roku 2016 je herním designerrem u firmy Paperdice Solutions s.r.o. a od té doby navrhl také celou řadu únikových místností, které fungují v několika německých velkoměstech.

Knihy autora

V této únikové knize se přenesete do světa středověku, královských bojů o moc a magických lektvarů. Intriky jsou všude a ve vašich rukách teď bude je všechny odhalit a zachránit tak svět. Kniha obsahuje dechberoucí příběh, tematický soundtrack, zábavné hádanky a mapu, která vás vnese hlouběji do hry. Samotná kniha se také stane součástí hry, ale o ní není třeba říkat příliš mnoho. Zahrajte si s rodinou nebo přáteli a zažijte velmi speciální herní večer vhodný pro všechny věkové kategorie.
V tejto únikovej knihe sa prenesiete do sveta stredoveku, kráľovských bojov o moc a magických elixírov. Intrigy sú všade a vo vašich rukách teraz bude ich všetky odhaliť a zachrániť tak svet. Kniha obsahuje úchvatný príbeh, tematický soundtrack, zábavné hádanky a mapu, ktorá vás vnesie hlbšie do hry. Samotná kniha sa tiež stane súčasťou hry, ale o nej nie je potrebné vravieť príliš mnoho. Zahrajte sa s rodinou alebo priateľmi a zažite veľmi špeciálny herný večer vhodný pre všetky vekové kategórie.
Kdo by neměl rád trochu toho tajemství a napětí. V této únikové hře stanete uprostřed aztécké říše a budete mít za úkol vyřešit záhadu drahokamu. Pokud to nezvládnete, stane se strašlivá katastrofa, jejíž důsledky přetrvají až do naší doby. Součástí knížky je i mapa, a dokonce i soundtrack, který si můžete pustit online v aplikaci Spotify pro dokreslení atmosféry k vašemu hraní.
Příběh plný hádanek a tajemství by měl být vyprávěn vzrušujícím způsobem. V této herní knize budete mít za úkol poprat se s piráty a zachránit svět. Moře i pevnina jsou plná nebezpečí, kterým musíte čelit. Tato kniha obsahuje dechberoucí příběh, zábavné hádanky a mapu, která vás vnese hlouběji do hry. Samotná kniha se také stane součástí hry, ale o ní není třeba říkat příliš mnoho. Cestou vás může provázet tematický soundtrack. Zahrajte si s rodinou nebo přáteli a zažijte velmi speciální herní večer.
Únikové hry sú tradične plné hádaniek a mysterióznych zápletiek. Nie je tomu ináč ani u tohoto knižného vydania. V tejto knihe sa pozriete naspäť v čase do doby pirátov a objaviteľov a nebudete mať za úlohu nič menšie než zachrániť celý svet. Dajte pozor nie len na pašerákov, ale tiež na čas. Pretože ak vám vyprší, všetko môže byť stratené nadobro. Táto hracia kniha obsahuje úchvatný príbeh, zábavné hádanky a mapu, ktorá vás vtiahne hlbšie do hry. Samotná kniha sa tiež stane súčasťou hry, ale o nej nie je potrebné hovoriť príliš mnoho. Cestou vás môže sprevádzať tematický soundtrack. Zahrajte sa s rodinou alebo priateľmi a zažite veľmi špeciálny herný večer.
Hádanky, záhady a zajímavé zápletky - to všechno jsou znaky dobré únikové hry. V této herní knize vás čeká všechno zmíněné. Přenesete se do vzrušující doby zlaté horečky, indiánů a šamanů. Vaším úkolem bude odhalit všechny intriky a zachránit svět. Klíčem k tomu je spolupráce a bystrá mysl! Tato hrací kniha obsahuje dechberoucí příběh, zábavné hádanky a mapu, která vás vnese hlouběji do hry. Samotná kniha se také stane součástí hry, ale o ní není třeba říkat příliš mnoho. Cestou vás může provázet tematický soundtrack. Zahrajte si s rodinou nebo přáteli a zažijte velmi speciální herní večer vhodný pro všechny.