Autoři

Matthew Mockridge

Matthew Mockridge je německý podnikatel, herec, kouč a autor několika motivačních knih. Spolu se svou celou rodinou vystupoval v sitcomu Mockridgovi. Se svými třemi kamarády založil také start-up, který během dvou let prorazil i v zahraničí. Na online marketingové scéně je známý hlavně díky svým motivačním podcastům a online kurzům.

Knihy autora

Úspěšný obchodník, manžel a otec - to všechno, a ještě víc, je Jason Cooper. Sám by o sobě možná také tvrdil, že je šťastný. Oslepený svou kariérou však nevidí, že velmi brzy může ztratit svou rodinu a také i sebe. Když má jeho letadlo cestou na důležitou schůzku sedm hodin zpoždění, je zoufalý. Nezbývá mu než na Gatu C30 počkat, a tak začne také jeho cesta za sebepoznáním - vše, čemu doposud věřil, může být nakonec naprosto jinak. Na letišti potká celkem sedm cizích lidí, se kterými se dá do řeči a kteří mu pomohou k?znovunalezení sebe sama.

Z německého originálu Gate C30 vydaného nakladatelstvím © GABAL Verlag GmbH, Offenbach v roce 2017 Překlad © Miloslava Hnízdilová, 2019

Jason Cooper je klasický obchodník. Je velice úspěšný, má spoustu peněz, krásnou ženu a dvě děti. Sám si ale neuvědomuje, že právě kvůli své práci může přijít nejen o svou rodinu, ale i o sebe sama. Když se jednoho dne vydá na cestu za nejdůležitějším obchodem své kariéry, zjistí, že má jeho letadlo sedm hodin zpoždění a ke všemu navíc ztratí všechny své doklady. Zaseknul se na Gatu C30, a tak začíná jeho cesta k sebepoznání díky sedmi cizím lidem, které při té příležitosti na letišti pozná.