Autoři

Joel H. Cohen

Joel H. Cohen se narodil v Kanadě a živí se psaním scénářů pro Saturday Night Live, Suddenly Susan a seriál Simpsonovi, který mu vynesl ocenění Emmy. Pro seriál Simpsonovi napsal jednu epizodu také jeho starší bratr, ta otevírala jeho třetí řadu. Joel Cohen vystudoval univerzitu v Albertě a získal titul bakaláře věd. Mimo práci na seriálu napsal také knihu Jak prohrát maraton, která se téměř okamžitě stala bestsellerem.

Knihy autora

V této knize provází autor Joel Cohen čtenáře na těžké cestě budoucího maratonce. Krok po kroku tak svého čtenáře promění z lenocha v lenocha, který uběhne maraton. Autor svým osobitým způsobem a vtipně kombinuje běžecké tipy, příběhy, ilustrace i grafy, kde rozebírá utrpení člověka, který se donutí běhat. Jako váš sarkastický osobní průvodce vás seznámí se všemi aspekty běhání - od odřenin přes nejlepší dobu k běhu až po mučírnu zvanou maratonské expo. Tato příručka vám ukáže, že nemusíte být zrovna sportovec tělem i duší, abyste dokázal úspěšně přežít maraton. Všechny informace v této knize autor vypráví z první ruky. Sám se totiž trénoval na New Yorkský maraton.

Copyright: © 2017 Joel Cohen First published in the English language in 2017 by Abrams Image an imprint of Harry N. Abrams Books. All rights reserved. Recorded by arrangement with Harry N. Abrams, Inc.