Autoři

Jutta Diekmann

Jutta Diekmann po studiu cizích jazyků se zaměřením na obchodní činnost a několikaleté práci v kanceláři absolvovala v roce 1999 studium vizážistky. Následovala celá řada dalšího vzdělávání v oboru, zejména v oblasti účesů z dlouhých vlasů. Od roku 2002 provozuje v Ludwigsburgu velmi úspěšně vlastní kosmetické a vlasové studio. Od té doby se svým týmem pracuje také v oblasti líčení pro uměleckou fotografii, společenské události, módní přehlídky a televizní maskérství. V oblasti soukromé klientely se její tým specializoval na svatební styling a kurzy líčení. V roce 2005 založila "Diekmann Face Art Academy", kde mohou zájemci absolvovat kurzy v oblasti make-upu a vlasového stylingu. Bližší informace o autorce naleznete na www.diekmann-faceart.de

Knihy autora

Určitě jste už také někdy stála před zrcadlem a říkala si: "S těmito vlasy nemůžu vyjít na ulici!" Tak zvaný "Bad Hair Day" (pro vlasy špatný den) známe všechny. Ale s tím je teď konec! Spletené, zakroucené a sepnuté - tak se dnes vlasy nosí! Inspiraci na účesy najde v této knížce každá. Pro ty, co mají "obě ruce levé", tu jsou jednoduché nápady, ty co naopak dokážou zaplést francouzský cop i se zavázanýma očima, v knize najdou složitější účesy. Stačí sáhnout po kartáči a hřebenu a z kterékoli neupravené hřívy můžete vytvořit dokonalý účes. U složitějšího stylingu vám určitě pomůže některá z vašich kamarádek. V knize vás naučíme 15 jedinečných účesů z dlouhých vlasů a ukážeme vám, jak je krok za krokem učesat. K tomu tu najdete také spoustu nepostradatelných rad, jak o vlasy pečovat, aby byly nádherně lesklé.
Jistě jste již někdy obdivovaly účesy hvězd v časopisech a pomyslely při tom: "To bych také ráda uměla!" Ale jak začít? V této knize vám představíme překrásné účesy, které si dokážete podle návodu krok za krokem snadno vytvořit. Učešte svoji nejlepší kamarádku nebo se nechejte pro velkou událost upravit od své maminky. Drdol, pletenec nebo ohon - který účes si zvolíte dnes? Jen si představte, jak budou všichni žasnout, když se na baletní představení přijdete s pompézním drdolem! S pomocí této knihy můžete postupně zlepšovat svůj stylingový um a nemusíte se bát, že budete mít na hlavě vrabčí hnízdo. Všechny účesy jsou vyzkoušené i s dětmi!