Autoři

Lucie Königová

Lucie Königová - profesionální koučka, mentorka partnerských vztahů, lektorka, autorka projektu (Ne)Gramotný rodič - Jak neselhat jako rodič. Má 20 let zkušeností v oblasti osobního růstu, 14 let manažerských zkušeností v nadnárodní korporaci a je certifikovaným koučem - Master, metody Aleše Kaliny - Emoční rovnice. Zdroj fotografie: lucie-konigova.cz

Knihy autora

Audiokniha je pro všechny budoucí i stávající rodiče i další dospělé, protože jsme všichni i děti svých rodičů. Často ani nechápeme, co a proč se nám v životě děje. Tudíž pochopením souvislostí se svým dětstvím a stávajícím životem dokážeme také nejlépe napravit výchovné omyly a převzaté vzorce chování od svých rodičů a vytvořit tak svým dětem to nejlepší zázemí pro jejich zdravý růst.

Obsahuje 10 hlavních rodičovských omylů, 10 principů úspěšného rodiče a 13 praktických nástrojů, metod a technik, jak vytvořit doma pohodu a harmonii. Obsahuje 11 příběhů z koučinkového křesla. Je plná i konkrétních praktických příkladů a pomůcek k zapracování ve své rodině. Je to tudíž i praktický nástroj pro život.