Autoři

Ursula Schwab

Ursula Schwab Ilustrátorka a grafička, pracující na volné noze, je známá po celém Německu. V Mnichově vystudovala grafiku, během studií poznala, že její největší nadání je v kresbě. Po ukončení studia pracovala v různých reklamních agenturách a nakladatelstvích. Nyní žije a pracuje v Handewittu u Flensburgu. Dobré místo pro ilustrátorku, může tak pracovat pro nakladatelství v Hamburgu, Neumünstru a Kielu. Díky novým elektronickým médiím může rychle a kvalitně zpracovávat různé zakázky po celém Německu. Věnuje se ilustracím knih, kalendářů, komiksů a omalovánek.

Knihy autora

Ať už umíte háčkovat, nebo s tím teprve začínáte, tato kniha plná roztomilých zvířat je určená pro všechny milovníky ručních prací. Udělejte si radost ručně háčkovaným plyšákem v podobě slona, králíka nebo třeba želvy. V knize najdete návody na všechna možná zvířata z lesa, farmy či divočiny, která jsou rozdělená do několika kategorií podle náročnosti. Háčkovat tak může i naprostý začátečník, jelikož knížka obsahuje také ukázky všech základních uzlíků, které budete k háčkování zvířat potřebovat.
V dnešním každodenním shonu často zapomínáme sami na sebe a svůj odpočinek, obzvlášť když si jej skutečně zasloužíme. Relaxační omalovánky vám umožní nabrat ztracenou sílu a energii a vychutnat si tak chvíle odpočinku a uvolnění. Na 104 stranách na vás čeká devadesát devět nápaditých obrázků. Najděte si obrázek, který se vám líbí, vezměte do ruky pastelky, fixy nebo barvy a můžete začít. Kouzelní motýli, exotičtí ptáčci, rozkvetlé louky a romantické zahrady se tak stanou vašimi skvělými společníky.
Relaxační omalovánky nabízejí vzácné chvilky klidu a uvolnění. Na 104 stranách na vás čeká k vymalování devadesát devět nápaditých obrázků: barevné květinové louky, jemné písečné pláže, lákavé dobroty či netradiční makronky… Pomocí pastelek, barev nebo fixů si vytvoříte působivé obrázky, které si můžete z knihy snadno vytrhnout a třeba i zarámovat. Dopřejte si malou pauzu od každodenního shonu a stresu a ponořte se do barevného světa relaxace