Blog

V pondělí se ve Studiu Hrdinů sešla společnost kamarádů a známých Marty Dancingerové a Sáry Arnstein – autorek dětské knížky Nikolas a tajemství Snozemě, aby oslavili její vydání.

přečíst si

Česká herečka Marta Dancingerová napsala dětskou knížku Nikolas a tajemství Snozemě, kterou společně s ilustrátorkou Sárou Arnstein a kmotry Matoušem a Terezou Rumlovými pokřtí 28. 11. 2022 v 16:00 ve Studiu Hrdinů.

přečíst si

Den před první adventní nedělí se v ostravském Domě Knihy uskuteční poslední tvoření pro děti s našimi knihami TOPP v tomto roce. Tvořit budeme vánoční motivy, například i roztomilé andělíčky ze šišek. 

přečíst si

Pojďte si s námi vytvořit hezké vánoční dekorace na veletrhu Kreativ na Černé louce v Ostravě. Podzimní veletrh všech kreativních lidí se blíží a my, tak jako každý rok, pro vás chystáme stánek i tvoření podle našich knih z edice TOPP.

přečíst si

Panství Petrademone je opředeno hned několika záhadami. Navíc to po Fridině příjezdu vypadá, že nic není, jak se zdá. Je to všechno jen v její hlavě, nebo se na tomto světě opravdu děje něco nekalého? A co když to sahá až za jeho hranice?

přečíst si