CZ ENG

News

Vyhlášení soutěže VYBARVI, VYFOŤ A VYHRAJ

Vyhlášení soutěže s omalovánkou Lenky na zadní straně záložky je tady! Vybrat ty nejlepší nebyl žádný med, ale přesto jsme se nakonec usnesli na 6 nejlepších. Více v článku.

Tvoření s edicí TOPP - papírové lucerničky

V listopadu budeme s edicí TOPP tvořit papírové lucerničky. Vyrobit si je s dětmi můžete v sobotu 10. listopadu od 15:00 hodin v Domě knihy Knihcetrum.cz. Už se na vás těšíme!

Tvoření s edicí TOPP - podzimní dekorace

Říjnové tvoření s edicí TOPP se bude nést v duchu podzimních dekorací. Přijďte s námi strávit kreativní odpoledne a odneste si s sebou vlastní výrobek. Těšíme se na vás 6. října v 15:00 hodin v Domě knihy Knihcentrum.cz.

Pravidla soutěže „VYBARVI, VYFOŤ A VYHRAJ BALÍČEK LENČINÝCH KNIH“

Připravili jsme si pro vás soutěž se třetím dílem Lenčiných katastrofy, která nese podnázev Zaklínaní hadů! Vybarvěte omalovánku, vyfoťte ji a vyhrajte.

NOVINKY

TOPP Hvězdy z papírových sáčků

Hvězdy v oknech vás báječně naladí na Vánoce. Už po celou dobu adventu potěší vaše srdce a ozdobí váš domov. Navíc jsou tyto hvězdy snadno dostupné, protože jsou vyrobené z papírových svačinových sáčků. Stačí jen nalepit potřebné množství papírových sáčků na sebe, dozdobit je a efektní dekorace je hotová raz dva.

Naši autoři

Scilla Elworthy

byla třikrát nominována na Nobelovu cenu za mír za svou práci s Oxford Research Group na rozvoji efektivního dialogu mezi těmi, kdo rozhodují o použití jaderných zbraní na celém světě, a jejich kritiky. Šlo o práci, která zahrnovala také řadu setkání mezi čínskými, ruskými a západními jadernými vědci a armádou. V roce 2002 založila Peace Direct, organizaci, která má financovat, propagovat a učit se od místních budovatelů míru v oblastech konfliktu. Scilla je členkou rady World Future Council (Světová rada budoucnosti) a patronkou Oxford Research Group, poradkyní pro syrskou kampaň a Institutu pro ekonomiku a mír. Působí také jako poradkyně vedení různých mezinárodních společností, studentů a mladých sociálních podnikatelů. Scilla je matkou, nevlastní matkou, babičkou a miluje práci na své zahradě poblíž Oxfordu ve Spojeném království.