CZ ENG

News

KNIHOLOVEní: Ulovte si knihu Kdoule

Hra KNIHOLOVEní nakladatelství Bookmedia pokračuje! Jak dobře znáš své město? 6 týdnů, 6 knih, 3 města. Vyhraje ten nejrychlejší.

KNIHOLOVEní: Ulovte si knihu Poslední slova

Hra KNIHOLOVEní pokračuje! Jak dobře znáš své město? 6 týdnů, 6 knih, 3 města. Vyhraje ten nejrychlejší.

KNIHOLOVEní: Ulovte si knihu Všechny krásné lži

Hra KNIHOLOVEní začíná! Jak dobře znáš své město? 6 týdnů, 6 knih, 3 města. Vyhraje ten nejrychlejší.

Najdi knihu ve svém městě

Jak dobře znáš své město?
6 týdnů
6 knih
3 města
Vyhraje ten nejrychlejší.

NOVINKY

Velká kniha křížovek (1)

Vychutnejte si aktivní chvíle oddychu s oblíbenými švédskými křížovkami. Na 448 stranách vám přinášíme zajímavé rekordy a fakta nejen ze světa zvířat, dozvíte se poutavé informace o vesmíru a pobavíte se u vtipů. Díky velkému formátu a většímu písmu bude čtení i luštění dokonale pohodlné.

PŘIPRAVUJEME

Lenčiny katastrofy Písně sýroplísně

Fuj! Jen co začal školní rok, už to v naší třídě strašlivě páchne. Může za to svačinový chleba našeho nového spolužáka. Jmenuje se René, pochází z Francie a nejradši má kámenber, či jak se ten plesnivý sýr jmenuje. Bohužel ho třídní posadila zrovna mezi mě a Xeňu. Což o to, Xeni připadá naprosto skvělý, olalá, ale mně teda ne! Protože mi pokaždé přinese nějaký dárek, plyšovou kočku, triko se srdíčky a podobně. Ty brďo, vždyť je to tak trapné! Musím se Reného za každou cenu zbavit. V případě nouze i pomocí své zobcové flétny.

Všechny díly knižní série Lenčiny katastrofy a další zajímavosti najdete na www.lenciny-katastrofy.cz.

Naši autoři

Václav Bělohradský

je významný český filozof a sociolog. V šedesátých letech vystudoval Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy. V roce 1970 emigroval do Itálie, kde působil jako pedagog na Filozofickém institutu v Janově. Publikoval v mnoha českých exilových časopisech a spolupracoval s českým domácím disentem. V roce 1990 se stal profesorem sociologie na univerzitě v Terstu. Od roku 1991 publikuje svá díla také v Česku. Fotografie zdroj: https://cs.wikipedia.org/