Autoři

D.M. Pulley

D.M. Pulley - americká spisovatelka, živí se jako specialistka na rekonstrukce historických objektů a jako forenzní vyšetřovatelka poruch v konstrukcích staveb. Se svým románem "Mrtvý klíč" vyhrála v roce 2014 cenu "Amazon Breakthrough Novel Award" v kategorii detektivek a thrillerů. Román napsala na základě svých pracovních zkušeností z opuštěné budovy v Clevelandu. V současné době autorka pracuje na druhém románu.

Knihy autora

Banka, která spravuje peníze těch nejvlivnějších lidí, je v ohrožení. Neviditelná žena našla mrtvý klíč - univerzální klíč, se kterým se může dostat k tajemství nejvyšších špiček městské hierarchie. O dvacet let později stavební inženýrka jménem Iris dostane zakázku na zakreslení plánů budovy banky. Ve stole objeví záhadný klíč, kterým brzy roztočí smrtící kolotoč událostí. Režie Jakub Tabery. Mistr zvuku Jan Kacian.

Originál byl publikován ve Spojených státech amerických nakladatelstvím Amazon Publishing v roce 2015. Česká audioverze vznikla na základě licenční dohody s Amazon Publishing, www.apub.com. Copyright © D. M. Pulley, 2015.Translation © Kateřina Kuncová, 2016. Cover © Jason Gurley, 2015.