pro...náctileté

beletrie pro dospělé

pro děti

hobby, edice TOPP

blog

Návštěva tiskáren

Konec února se pro dívčí tým našeho nakladatelství nesl v tiskařském duchu. V jednom dni se nám podařilo absolvovat zajímavý výlet, který nás provedl vývojem tiskařského řemesla, a tak se celý den nesl v duchu čeho jiného, nežli zase a zase knih.

Průvodce pozorovatele dinosauřím světem

Ať už jste milovník dinosaurů nebo jste hrdými rodiči či prarodiči malých dobrodruhů – kniha Dinosauři vám otevře svět nejúžasnějších tvorů všech dob.

Nová příručka pro malé dobrodruhy

Nepostradatelná knížka pro všechny holky a kluky, která přináší množství zajímavých návodů, rad a inspirací. 

Korejské superstar! BTS slaví 10. výročí

BTS nejsou jako ostatní korejské k-popové kapely. To můžete z úst jejich fanoušků neboli ARMY slyšet často. Ale proč tomu tak je a jaké jsou hlavní rozdíly mezi těmito kluky a ostatními k-popovými idoly? To jsme v redakci při přípravě knížky Bts ikony k-popu sami zjistili.

PŘIPRAVUJEME

Fakta a fámy o autech

Poznejte Suvíka a jeho životní příběh. Od dětství chce být kurýrem, který ostatním rozváží zásilky. Jenže je příliš malý a zprvu jej nikde nechtějí. Všechno se ale vyřeší, když Suvíkovi v servisu namontují tažné zařízení k vozíku…

Bláznivá komiksová kniha pro malé motoristy a nadšence do aut je psána lehkou, pro děti přitažlivou formou, která přímo vybízí k prolistování dalších stránek. Čtenáři se seznámí s vývojem, historickými fakty i představou o budoucnosti automobilového průmyslu. Ovšem pozor, do knihy se možná připletly i nějaké smyšlenky a výmysly…

PŘIPRAVUJEME