Autoři

Šárka Vondrová

Šárka Vondrová Herečka a dabérka absolvovala obor herectví na DAMU. Působila ve Švandově divadle a byla členkou Východočeského divadla v Pardubicích. Ztvárnila mnoho filmových i televizních rolí a má dlouholeté zkušenosti z dabingu. Zahrála si například v seriálu Vyprávěj nebo Modrý kód. Slyšet ji můžete ve filmu Interstellar, Angelika nebo Grandhotel Budapešť.
 
Silný příběh učitelky Claire, která má milujícího manžela, dvě dcery, všetečnou matku a Alzheimera. Příběh popisuje zoufalé snažení užívat si každého okamžiku mladé ženy, která moc dobře ví, co ji čeká - na stejnou nemoc totiž zemřel její otec. Zapisuje si momenty z minulosti i současnosti na radu terapeuta, a deník nazve Knihou Vzpomínek - s vědomím, že to bude to jediné, co po ní její rodině zbude. ©Rowan Coleman, 2014. Výtvarné a grafické zpracování obálky © 2015 Nakladatelství DOMINO. Překlad Zora Šíchová. Režie a zvuk Miloš Vrána.
Jedna, dvě, tři… Lisa zavře oči při počítání do sta, při hře na schovávanou. Jakmile je ale otevře, nemůže svou čtyřletou dceru najít. Je pryč. Zmizela beze stopy. Do hledání se pouští policie i rodina. Kdo ji mohl unést? A co když to není jen tak někdo? Je to někdo, koho znala? Někdo, kdo si myslí že dělá správnou věc? Vrátí se malá holčička ještě někdy domů, nebo zmizí už navždy? Román, který se nachází těsně na hranici psychologického dramatu a nejhorší noční můry každého rodiče. Režie a zvuk Miloš Vrána. Copyright: © Linda Green, 2016. Překlad: © Dušek Zdík.