Autoři

Robert Mikluš

Robert Mikluš působil po studiích na JAMUv divadle Husa na provázku (trilogie Vladimíra Morávka Perverze v Čechách či projektu Sto roků kobry, v tamějších inscenacích Jana Mikuláška, Petra Formana, Martina Hubu a dalších). V Národním divadle účinkuje v inscenaci Vladimíra Morávka 1789 aneb Dokonalé štěstí. Objevil se ve filmech Roberta Sedláčka Největší z Čechů, Muži v říji, Sráči, Dědictví aneb Kurva se neříká.
 
Banka, která spravuje peníze těch nejvlivnějších lidí, je v ohrožení. Neviditelná žena našla mrtvý klíč - univerzální klíč, se kterým se může dostat k tajemství nejvyšších špiček městské hierarchie. O dvacet let později stavební inženýrka jménem Iris dostane zakázku na zakreslení plánů budovy banky. Ve stole objeví záhadný klíč, kterým brzy roztočí smrtící kolotoč událostí. Režie Jakub Tabery. Mistr zvuku Jan Kacian.

Originál byl publikován ve Spojených státech amerických nakladatelstvím Amazon Publishing v roce 2015. Česká audioverze vznikla na základě licenční dohody s Amazon Publishing, www.apub.com. Copyright © D. M. Pulley, 2015.Translation © Kateřina Kuncová, 2016. Cover © Jason Gurley, 2015.